Anielskie Śpiewogranie w Swarzędzu

     W dniu 25.09.21r., (sobota) grupa uczestników z Warsztatów Terapii Zajęciowej              w  Konarzewie i Otuszu, wzięła udział w Swarzędzkim Przeglądzie Piosenki Religijnej Osób Niepełnosprawnych pod nazwą „Anielskie Śpiewogranie” organizowanym przez Stowarzyszenie  Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski im. Leszka Grajka.

W tym roku wyjątkowo przegląd odbył się w Szkole Podstawowej nr 3 w Swarzędzu. Przegląd rozpoczęła Pani Kierownik, Barbara Kucharska-witając wszystkich uczestników spotkania, ksiądz Proboszcz natomiast zaprosił wszystkich członków zespołów i zgormadzonych gości do wspólnej modlitwy i śpiewu, wszystkim nam znanego utworu Barka. Śpiewała cała publiczność i wszyscy zgromadzeni goście gdyż każdy z nas otrzymał śpiewnik z utworami.

Kolejnym etapem przeglądu był występ zespołów, a także zaproszonych artystów-zaśpiewała m.in. Urszula Jankowiak i Michał Marzec, a także Anastazja Troickaja. My natomiast wystąpiliśmy z  pięknym  utworem „Bo nie zastąpi Ciebie nikt, a uczestnicy w Otuszu zaśpiewali pieśń pt. „Radość tknij w serce me”.  

Tegoroczne  Śpiewogranie zakończyło  się werdyktem jurorów i wręczeniem dyplomów a także tradycyjnym już wypuszczenie balonów, do znanego nam wszystkim utworu „Jaka siła”. Na drogę otrzymaliśmy jeszcze paczki z posiłkiem. To był wspaniały, rozśpiewany, pełen emocji dzień. Cieszymy się bardzo, że mogliśmy się spotkać i tak przyjemnie spędzić z sobą czas.

 

                                                                                  Mikołaj Lambryczak

Uczestnik WTZ”Promyk” w Konarzewie

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.