Warsztaty Wyjazdowe Pustkowo 23-25.05.2022

Nasze wspomnienia z morza

W dniach od 23-25.05.2022r. udaliśmy się na warsztatowy wyjazd do Pustkowa. Już w godzinach porannych, na parkingu, wyczekiwaliśmy naszego autobusu. Piękne słońce i bezchmurne niebo było zwiastunem udanego wyjazdu.

Droga upłynęła nam bardzo spokojnie i płynnie-szczęśliwie dojechaliśmy na miejsce. Po przyjeździe zostaliśmy zakwaterowani w pokojach, ośrodka ZEM-TURIST w Pustkowiu.

Po rozpakowaniu bagaży, w stołówce czekał już na nas ciepły obiad. Obiad był pyszny i bardzo zdrowy, oparty na zdrowych sałatkach i surówkach warzywnych jak również świeżo wyciskanych sokach. Po wspólnym posiłku wybraliśmy przywitać się z morzem i wykonać kilka pamiątkowych zdjęć.

Podczas wyjazdu do Pustkowa Pan Kierownik zorganizował dla nas wiele atrakcji. Pierwszą bardzo przyjemną atrakcją było wieczorne ognisko, smażenie kiełbasek i zabawa przy akompaniamencie zespołu. W tym dniu zaplanowana została również przejażdżka kolejką Retro do Niechorza. To była bardzo przyjemna wycieczka gdyż wieczór był bardzo ciepły i słoneczny. Drugą część wieczoru spędziliśmy przyjemnie bawiąc się przy ognisku, w rytm znanych nam wszystkich utworów muzycznych. Tak upłynął nam pierwszy dzień pobytu, w Pustkowiu. Po zakończonej zabawie, zmęczeni udaliśmy się do swoich pokoi, aby jutro powitać kolejny dzień.

Drugiego dnia, po smacznym śniadaniu mieliśmy czas dla siebie, część z nas wybrała się na plaże, osoby które miały ochotę na dłuższy spacer wybrały się do Trzesacza. Spędziliśmy ten czas bardzo przyjemnie, spacerując po plaży, kupując pamiątki dla swoich bliskich, jedząc lody i delektując się kawą. Po obiedzie Pan Kierownik zaprosił wszystkich na smaczne gofry z owocami. Tego dnia druga grupa miała okazję również uczestniczyć w przejażdżce kolejką Retro. Podczas wycieczki podziwialiśmy piękne nadmorskie krajobrazy, mieliśmy okazję również zobaczyć latarnię w Niechorzu. Po powrocie z naszej objazdowej wycieczki mieliśmy jeszcze dostatecznie dużo energii i siły, aby wieczór spędzić na zabawie przy muzyce. Tego wieczory bawiliśmy się przy lubianych i znanych nam wszystkim utworach popularnych zespołów muzycznych (m.in. Akcent, Boys).

Niestety wszystko co przyjemne i dobre ma swój koniec, środa była ostatnim dniem naszego pobytu nad morzem. Sympatycznie i miło upłynął nam nasz tegoroczny warsztatowy wyjazd do Pustkowa, ostatniego dnia pożegnało nas piękne słońce i lenia pogoda. Wypoczęci, zadowoleni i uśmiechnięci wyruszyliśmy, w drogę do domu. To był pięknie spędzony czasz, pełen przygód i wyjątkowych chwil.

Artykuł sporządziła Teresa Hoffa,

Uczestniczka Warsztatu Terapii Zajęciowej „Promyk” w Konarzewie

SONY DSC

Zdjęcie 1 z 500

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.