Bal karnawałowy

25 stycznia br. w sali CRK uczestnicy WTZ w Konarzewie i Otuszu wraz z członkami Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Promyk”, wzięli udział w zabawie karnawałowej. Pan Prezes powitał serdecznie wszystkich przybyłych gości, zapraszając do wspólnej zabawy i tańca.
Goście bawili się przy utworach przygotowanych specjalnie na tę okazję przez DJ Grzegorza, naszego warsztatowego kierowcę, który na tą okazję specjalnie dla nas wcielił się w nową rolę. Nie zabrakło kolorowych świateł, profesjonalnej konsoli i znanych wszystkim utworów z repertuaru popularnych i znanych zespołów. Wszyscy świetnie się bawiliśmy, tańcząc i śpiewając swoje ulubione utwory. Uśmiechy towarzyszyły nam do samego wieczora. Był to wieczór pełen radości i uśmiechu. Dopełnieniem zabawy były wieczorowe maski, przygotowane przez uczestników pracowni plastycznej. Czekał na nas również słodki poczęstunek, gorąca kawa i herbata, która pozwoliła nam na chwilę odpoczynku i relaksu podczas intensywnego tańca.
Podczas zabawy wspólnie bawiliśmy się biorąc udział w konkursach i quizach przygotowanych przez Panią Anię, m.in. taniec z balonami, na gazetach, a także zabawa taneczna z krzesłami. Wszyscy śmiałkowie, którzy wzięli udział w konkurencjach otrzymali nagrody.

Anna Besztak – Mirek
terapeuta zajęciowy
Rafałem Weychan
uczestnikiem WTZ w Konarzewie

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.