Dzień Matki w Konarzewie

„TO ONA DAŁA MI ŻYCIE”

– takim przewodnim mottem rozpoczęliśmy po raz kolejny uroczystość z okazji Dnia Matki. Odbyła się w Konarzewie 31 maja 2017. Na uroczystość przybyły zaproszone mamy, a ich dzieci –podopieczni WTZ PROMYK KONARZEWO uroczyście ubrani pośród ukwieconej dekoracji podziękowali swoim słowno-muzycznym występem.
Uroczystość przygotowywaliśmy kilka tygodni wcześniej. Przybrała ona także formę koncertu życzeń. Mamy usłyszały kilka zaaranżowanych dla nich piosenek, ale znanych i lubianych pt. ,,Matko moja ja wiem”, „Tylko w Twoich dłoniach”, ,,Kiedy pamięcią sięgam w przeszłość” czy „ Radość najpiękniejszych lat”. Niespodzianką dla mam było wspólne wykonanie piosenki do bardzo popularnej melodii „Przez Twe oczy zielone”, ale z nowym tekstem ułożonym przez podopiecznych pracowni teatralno – muzycznej. Na zakończenie części artystycznej każdy uczestnik zrobił sobie profesjonalne pamiątkowe zdjęcie ze swoją mamą na wcześniej przygotowanej ściance fotograficznej.
Nie zapomnieliśmy o zaproszeniu naszych mam na wspólną kawę i przepyszne ciasto upieczone w pracowni gospodarstwa domowego. Prześliczna pogoda, ciepłe promienie słońca i bezchmurne niebo pozwoliły, abyśmy ten wspólny i wyjątkowy czas spędzili z naszymi mamami pod nowo powstałą wiatą. Każda z mam dostała również od swojego dziecka mały upominek, który własnoręcznie podopieczni wykonywali w swoich pracowniach.

Marzena Goleń – Niedziela
Terapeuta zajęciowy

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.