DZIEŃ MATKI W OTUSZU 2018

W środę 30 maja w Otuszu odbył się Dzień Matki. Z tej okazji uczestnicy obu warsztatów pod okiem pań terapeutek: Marzeny Goleń-Niedzieli i Justyny Owczarek przygotowali dla swoich mam przedstawienie pt. „Dwoje ludzi”. Opowiada ono o dwóch ludziach pasujących do siebie jak klucz do zamka, czy jak dwie połówki jabłka.

Podczas przedstawienia aktorom podawane były różne rekwizyty takie jak: zegarek elektroniczny, zegar ścienny, płachta, która udawała morze oraz lalki. Aktorzy również udawali klepsydrę. Uczestnicy również zaśpiewali dwie piosenki: ,,Pokolenie” z repertuaru zespołu Kombi w wykonaniu duetu Mikołaja Lambryczaka i Marcina Pietrzaka oraz „Pięknie żyć” z repertuaru Ryszarda Rynkowskiego w wykonaniu trio Aleksandry Tonder, Małgorzaty Turowskiej oraz Moniki Andrzejewskiej. Po przedstawieniu wszystkie mamy dostały wykonany wcześniej przez uczestników mały upominek w postaci magnesu na lodówkę.

Po części artystycznej wszyscy uczestnicy wraz ze swoimi mamami usiedli do poczęstunku przygotowanego przez panie terapeutki z pracowni gospodarstwa domowego w Otuszu i Konarzewie.

Naszym kochanym mamom raz jeszcze z całego serca za wszystko dziękujemy i życzymy wytrwałości i uśmiechu na każdy dzień.

Aleksandra Tonder
uczestniczka WTZ ,,Promyk” w Otuszu

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.