,,MAŁA WIELKA STOPA”

22 sierpnia 2017 roku Prezes Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Pan Bogdan Maćkowiak zorganizował wyjazd do Kina Wielkopolanin w Buku na film pt. „Mała Wielka Stopa”
Wzięli w nim udział terapeuci i uczestnicy WTZ „Promyk” z Otusza i Konarzewa. Film Mała Wielka Stopa w reżyserii Bena Stassena i Jeremy’ego Degrusona jest produkcji belgijsko-francuskiej i opowiada o Adamie – zwyczajnym, trochę nieśmiałym nastolatku. Pewnego dnia wyrusza na wyprawę w poszukiwaniu dawno zaginionego taty. Nie spodziewa się, że już wkrótce odkryje pewien włochaty rodzinny sekret. Otóż jego tata jest potomkiem legendarnego Yeti i od lat mieszka w puszczy. Oczywiście Adam też ma w sobie geny tej niezwykłej istoty, a to niesie ze sobą pewne niezwykłe konsekwencje. Chłopak podobnie jak jego tata posiada szczególne super moce. Wkrótce będzie musiał ich użyć, by obronić siebie i ojca przed tropicielami, którzy na zlecenie pewnej firmy futrzarskiej od lat szukają Yeti.
Film był bardzo wzruszający tak, że nie jednej osobie na pewno zakręciła się łza w oku. Niósł on ze sobą niezwykły przekaz, ponieważ pokazał nam jaką siłą jest miłość.
Film Wszystkim się bardzo podobał. Po seansie około godziny 12 wróciliśmy na warsztaty na dalsze zajęcia.

Aleksandra Tonder
Uczestniczka WTZ Promyk w Otuszu

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.