Mikołaj 2015

Dnia 9 grudnia odbyła się impreza mikołajkowa dla uczestników WTZ z Konarzewa i Otusza. Tego dnia zebraliśmy się wszyscy liczną gromadą w malowniczo położonym pensjonacie „Nad Stawem” w Dręsie. Naszą zabawę rozpoczęliśmy od wspólnego zaśpiewania kolędy „Przekażmy sobie znak pokoju”. Sporą niespodziankę sprawiło pojawienie się animatorki, która w przebraniu asystenta św. Mikołaja umilała czas uczestnikom zachęcając do wspólnych zabaw, konkursów oraz tańca przy znanych i lubianych świątecznych szlagierach.
W klimatyczny wnętrzu Pensjonatu, przy rozpalonym komiku, mogliśmy skosztować ciepłego posiłku – bigosu oraz grillowanych kiełbasek. Poczęstowano nas także kawą, herbatą oraz słodkimi drożdżówkami.
Po posiłku i beztroskiej zabawie przyszedł czas na niespodziewanego gościa. Był nim oczywiście św. Mikołaj, który wręczył wszystkim paczki pełne słodkości.
Należy także dodać iż całość imprezy została zarejestrowana przez kamerę TV Swarzędz.
Pełni pozytywnej energii i niezapomnianych wrażeń podziękowaliśmy właścicielom za ciepłe przyjęcie i powróciliśmy do swoich Warsztatów. Z niecierpliwością czekamy na przyszłoroczne Mikołajki.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.