Mikołajki 2016

mikolaj_2016_032

Galeria z Mikołaja 2016

Dnia 6 grudnia br. odbyła się impreza mikołajkowa dla uczestników WTZ z Konarzewa i Otusza. Tego dnia zebraliśmy się wszyscy liczną gromadą w malowniczo położonym Pensjonacie „Nad Stawem” w Drwęsie.
Sporą niespodziankę sprawiło pojawienie się animatorów, którzy w mikolaj_2016_026przebraniu Mikołajów umilali czas uczestnikom zachęcając do wspólnych zabaw, konkursów oraz tańca przy znanych i lubianych świątecznych szlagierach. Ponadto w Pensjonacie mogliśmy skosztować ciepłego posiłku w postaci kiełbasy z grilla i bigosu oraz napić się kawy i herbaty i skosztować świątecznego ciasta.
mikolaj_2016_043Dla wszystkich zebranych wystąpił Chór Bel Canto z Dopiewa, który zaśpiewał tradycyjne, polskie kolędy. Na koniec każdy uczestnik został obdarowany paczką pełną słodkości, którą ufundowało Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Komornikach.
Pełni pozytywnej energii i niezapomnianych wrażeń podziękowaliśmy właścicielom za ciepłe przyjęcie i powróciliśmy do swoich Warsztatów. Z niecierpliwością czekamy na przyszłoroczne Mikołajki.

Aleksandra Tonder
Uczestniczka WTZ Promyk z Otusza

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.