VIII Edycji Gali Wolontariatu

DSC_1550W siedzibie Starostwa Powiatowego w Poznaniu w dniu 24 maja 2016r. odbyła się VIII edycja Gali Wolontariatu, podczas której nagrodzono 57 najbardziej zasłużonych wolontariuszy powiatu poznańskiego.

Bezinteresowna chęć niesienia pomocy innym jest szczególną postawą, zasługującą na uwagę i aprobatę. W codziennym pośpiechu za bieżącymi sprawami zapominamy o działaniach dobroczynnych oraz wrażliwości społecznej.

Kto mógł zostać wyróżniony? – Gala Wolontariatu, to inicjatywa Rady Powiatu, której wykonanie należy do starosty. Organizacje z terenu powiatu poznańskiego są proszone o nominowanie osób, które w danym roku najbardziej zasłużyły się swoimi działaniami w różnego rodzaju klubach czy stowarzyszeniach. W tej edycji 54 organizacje zgłosiły swoich przedstawicieli. Wyróżnieni otrzymali okolicznościową statuetkę.

Miło nam poinformować, że wśród wyróżnionych osób znalazł się Jarosław Michalski z Otusza – ojciec Patrycji naszej uczestniczki WTZ PROMYK.

Gratulujemy wyróżnienia i dziękujemy, że jest wśród nas kolejna osoba, która gotowa jest poświęcić swój czas, zaangażowanie i pracę na rzecz osób niepełnosprawnych.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.