Warsztaty Wyjazdowe w Rewalu

W dniach od 14 do 16 września byliśmy na wyjazdowych warsztatach nad morzem w Ośrodku Wypoczynkowym „Alfa” w Rewalu. Wyjechaliśmy autokarem o godz. 7 00 rano z parkingu przy WTZ w Konarzewie zabierając po drodze uczestników z Buku.

W pierwszym dniu po rozpakowaniu się i posiłku wszyscy wyruszyliśmy aby przywitać się z morzem. Pogoda sprzyjała spacerom i pobytowi na plaży, po kolacji dla wszystkich była dyskoteka, piosenek dyskotekowych wszystkich porwały do tańca.

W drugim dniu wybraliśmy się do Trzęsacza, tam pan Kierownik zaprosił wszystkich na deser, po nim ustawiliśmy się do pamiątkowego zdjęcia z wyjazdu, które robiliśmy na tle ruin kościoła. Część z nas wyruszyła w kierunku Pustkowa, a cześć wróciła do Rewala, aby spędzić miłe chwile na plaży w promieniach słońca przy szumie fal. Na ten dzień mieliśmy zaplanowane ognisko, ale że popsuła się pogoda wieczorny czas spędziliśmy na pogodnym wieczorku, podczas którego śpiewaliśmy piosenki biesiadne, a także braliśmy udział w różnych zabawach.

W ostatnim dniu naszego pobytu nad morzem pojechaliśmy do Niechorza, kto chciał mógł wejść na latarnie morską i podziwiać krajobraz. Zwiedziliśmy motylarnię, wszyscy zachwycaliśmy się przepięknymi okazami motyli z całego świata. Po powrocie z Niechorza spakowaliśmy nasze walizki do autokaru, zjedliśmy obiad i wyruszyliśmy w podróż powrotną do domu. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Mikołaj Lambryczak
uczestnik WTZ w Konarzewie

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.