Wigilia 2017

Dnia 20 grudnia br. odbyła się w CRK w Konarzewie uroczyste spotkanie wigilijne, na które przybyli członkowie Stowarzyszenia „PROMYK” wraz z rodzinami, uczestnicy WTZ w Konarzewie o Otuszu. Na tą uroczystość zawsze zapraszamy także gości z różnych instytucji, które w ciągu roku wspierają nas i pomagają w funkcjonowaniu Stowarzyszenia oraz Warsztatu. W tym roku przybyli: wicestarosta powiatu Tomasz Łubiński, członek zarządu powiatu Zygmunt Jeżewski, dyrektor PCPR Elżbieta Bijaczewska, Edyta Dziastwa z PFRON, wicewójt gminy Dopiewo Paweł Przepióra, burmistrz Gminy Stęszew Włodzimierz Pińczak, przewodniczący Rady Gminy Dopiewo Leszek Nowaczyk, radni powiatu oraz radni gmin, proboszcz parafii w Konarzewie ks. Krzysztof Różański oraz dyrektorzy i kierownicy OPS. Jak co roku, sala wypełniła się po brzegi.

Wszystkich przywitał prezes Stowarzyszenia Bogdan Maćkowiak, składał życzenia dziękując za obecność, zaangażowanie instytucji w realizowaniu całorocznej pracy WTZ. Następnie obejrzeliśmy przedstawienie „7 dni stworzenia świata”, przygotowane przez uczestników WTZ z Konarzewa i Otusza pod bacznym okiem terapeutek Marzeny i Justyny oraz Eweliny z pracowni muzyczno-teatralnych.

Po artystycznym wprowadzeniu w świąteczny klimat, wszyscy obecni przełamali się opłatkiem i składali sobie życzenia. Piękne życzenia popłynęły również z ust zaproszonych gości.

Dzięki pracowni gospodarstwa domowego na stołach zagościły potrawy wigilijne oraz słodkości przyniesione przez opiekunów uczestników WTZ.

W święta Bożego Narodzenia nie mogło zabraknąć upominków. Każdy członek Stowarzyszenia w tym dniu wyszedł z pełną torbą słodkości.

Terapeuta zajęciowy
Szymon Krzemiński

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.