Wyjazd do Ustronia Morskiego

W dniu 9 lipca br. w godzinach porannych wraz z członkami Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Promyk” wyjechaliśmy nad morze, do Ustronia Morskiego. Część osób  uczestnicząca w wyjeździe jechała autobusem a część samochodami prywatnymi.  Bardzo się cieszyłam z tego wyjazdu, gdyż mogłam ten czas spędzić nie tylko z rodzicami ale także z moimi kolegami i koleżankami z warsztatu. Wyjechaliśmy  w godzinach porannych, przed godziną 7.00. Podróż upłynęła nam spokojnie i bezpiecznie, na miejsce dojechaliśmy w południe.

Mieszkaliśmy w Ośrodku rehabilitacyjnym Leśna Polana, spokojnym miejscu, otoczonym zielenią .Zaraz po przyjeździe na miejsce  zakwaterowaliśmy się, rozpakowaliśmy swoje bagaże, w restauracji czekała już na nas smaczny  i ciepły obiad. Posiłki były bardzo smaczne i zbilansowane, podczas śniadania mogliśmy korzystać z stołu szwedzkiego. W wolnym czasie spacerowaliśmy brzegiem morza, jedliśmy smaczne lody i gofry z owocami.  Wieczorami mogliśmy potańczyć na dyskotece, zostało zorganizowane również spotkanie z zumbą i wieczorne seanse filmowe pod chmurką.

Pogoda była piękna, mogliśmy korzystać z uroków lata, opalając się nad brzegiem morza. Wieczorami korzystaliśmy z basenu, znajdującego się w naszym ośrodku. Bardzo miło i przyjemnie spędziliśmy z sobą czas. Niestety wszystko co dobre i piękne szybko dobiega końca, w ostatnim dniu pobytu pożegnał nas deszcz, zaraz pośniadaniu, spakowaliśmy swoje bagaże i udaliśmy się w kierunku naszego Konarzewa. Mamy nadzieję, że w kolejnym roku spotkamy się również w tym samym składzie.

                                                                                              Kamila Gibka

                                                                       Uczestniczka WTZ ”Promyk” w Konarzewie

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.