XII Festyn Integracyjny „Barierom stop”

W dniu 26 czerwca udaliśmy się na XII Festyn Integracyjny Barierom Stop pod patronatem Starosty Poznańskiego połączony z jubileuszem XV-lecia placówki w Lisówkach. W naszej grupie byli: Kamila Gibka, Piotr Cwojda, Darek Karpiński, Ewa Mączko, Rafał Weychan. Naszym opiekunem był pan Szymon. Wraz z nami były nasze koleżanki i koledzy z Otusza: Karolina Krzemińska, Przemek Mikołaczak, Marta Nowak, Tomasz Prugal, Marcin Czeski, Marcin Adamski z opiekunkami p. Jolą i Mirką . Na miejscu przywitała nas mimka, która brała udział w pokazie. Wszystkich zaproszonych gości powitał dyrektor Domu Pomocy Społecznej pan Ryszard Bartoszak oraz pan Starosta Powiatu Poznańskiego Jan Grabkowski. Dostaliśmy statuetkę Domu Pomocy Społecznej, którą wręczał Pan Starosta Powiatu Poznańskiego. Każdy z uczestników spotkania otrzymał pamiątkowe „pendrajwy” z prezentacją „DPS Lisówki na przestrzeni 15 lat” i z pokazem iluzji Macieja Pola.
Mogliśmy obejrzeć pokaz akrobatyczny Teatru w Chmurach, występ wokalistki Marzeny Scholz z zespołem Tequlia Band. Gościem specjalnym imprezy był słynny iluzjonista Maciej Pol.
Na posiłek była do wyboru grochówka, kaszanka, pajda chleba ze smalcem i ogórkiem, ziemniaki z gzikiem, sałatka wiosenna, pieczywo, lody, woda i owoce, kawa i herbata oraz kiełbaska z grilla.

DSC09301

Galeria zdjęć z Festynu „Barierom stop”

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.