Zawody „Malta Strong 2016”

W czwartkowy poranek 09.06.2016r. wyruszyliśmy pełni werwy, sił i zapału w składzie: Anna Włodarek, Wirginia Kaźmierska, Małgorzata Turowska, Mateusz Lemański, Mateusz Wiciak, Krzysztof Pawela, Krzysztof Witkowski pod opieką rehabilitanta, pana Jakuba do Puszczykowa na Zawody ,,Malta Strong”.

W zawodach brali również nasi koledzy z PROMYKA w Konarzewie: Piotr Maćkowiak, Dariusz Karpiński, Marcin Pietrzak, Rafał Weychan, Łukasz Leonarczyk, Kamila Gibka, wybrali się tam z rehabilitantką Beatą Nejman-Guzik.

Konkurencje były trudne, wymagające siły, kondycji fizycznej a także zręczności i umiejętności pracy w grupie. Pomimo silnej rywalizacji udało się grupie z Otusza zdobyć pierwsze miejsce w konkurencji ,,Bob Budowniczy”, drugie miejsce zajęli w ,,Budowaniu Wałów” i trzecie miejsce w konkurencji ,,Ślizg po Trawie”. Natomiast uczestnicy z Konarzewa zdobyli I miejsce w konkurencjach „Klocmen” oraz „Przerzucanie Opony”, a 3 miejsce w dyscyplinie „Furia rybaka”. Kolega Piotr Maćkowiak zdobył I miejsce w konkurencji „Siłomierz bokser”.

Wszyscy świetnie się bawiliśmy, śmiechu było co niemiara, to zasługa organizatorów zawodów. Galeria z zawodów.

Jakub Kaźmierczak
– rehabilitant

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.