Zlot Talentów 2016

zlot talentow_2016_02

Zlot Talentów 2016

W piątek 16 września br. odbył się Zlot Talentów – Przegląd Twórczości Osób Niepełnosprawnych, w którym wzięli udział uczestnicy WTZ Promyk z Konarzewa i Otusza.
Na zlocie zostały wystawione prace plastyczne literackie, które zostały poddane ocenie przez jury. Uczestnicy WTZ w Konarzewie wystawili przedstawienie „O pięknym księciu i słodkiej królewnie” pod kierunkiem terapeutki z pracowni Muzyczno-Teatralnej. W przedstawieniu udział wzięli: Daria Skrzypczak, Marek Kołodzejczak, Teresa Guchowska, Teresa i Barbara Hoffa, Marcin Pietrzak, Darek Karpiński, Kamila Gibka, Mariola Kubiak ja brałam udział jako narrator. Nasze przedstawienie zajęło 3 miejsce. Na Zlotu Talentów powstał również teledysk w pracowni Teatralno-Muzycznej, który zajął 4 miejsce. Koleżanki i koledzy z WTZ Otusz wystąpili w przedstawieniu „Moja Moda”, wzięli w nim udział: Ania Włodarek jako narrator, Ola Tonder, Marcin Kasperski, Małgorzata Turowska, Wirginia Kaźmierska i Michał Szymanowicz.
Wirginia Kaźmierska zajęła 1 miejsce w konkursie plastycznym „Dobro i Zło”, a Aleksandra Tonder zajęła 2 miejsce w konkursie literackim „Mój sposób na zdrowie”.

Anna Dudziak
Uczestnik WTZ w Konarzewie

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.