Anielskie Śpiewogranie 2017

W sobotę 23 września w Swarzędzu w kościele pw. Matki Bożej Miłosierdzia w Swarzędzu odbył się XIII Diecezjalny Przegląd Piosenki Religijnej.
Spośród wielu uczestników, którzy brali udział w przeglądzie pojawiliśmy się też my czyli uczestnicy WTZ Promyk z Otusza. Na przegląd pojechaliśmy w składzie: Aleksandra Tonder, Małgorzata Turowska, Anna Włodarek, Natalia Roguszka, Virginia Kaźmierska, Agnieszka Andraszyk oraz terapeutka grupy, pani Justyna Owczarek. Zaprezentowaliśmy dwie piosenki: piosenkę z repertuaru Anny Wyszkoni „Wiem, że jesteś tam”, którą wykonała Aleksandra Tonder wraz z towarzyszeniem chórku oraz utwór pt. „Tolerancja” Stanisława Soyki w wykonaniu duetu Aleksandry Tonder i Małgorzaty Turowskiej.
Nasi koledzy z WTZ w Konarzewie zaprezentowali się w składzie: Mikołaj Lambryczak, Monika Andrzejewska, Teresa Głuchowska, Wioletta Kosmacz, Mariola Kubiak i Teresa Hoffa. Oni z kolei zaprezentowali się w następujących piosenkach: „Jest na świecie miłość” w wykonaniu Moniki Andrzejewskiej i „Bądź jak ptak”, którą wykonał Mikołaj Lambryczak z towarzyszeniem chórku.
Zwieńczeniem przeglądu, jak co roku było wypuszczenie balonów do nieba i smaczny poczęstunek w postaci drożdżówek i kiełbasy.
Po imprezie szczęśliwi z uśmiechem na ustach wróciliśmy do domu.

Aleksandra Tonder
– uczestniczka WTZ ,,Promyk” w Otuszu

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.