Dzień Życzliwości

W piątek przed południem, 22 listopada, z okazji Dnia Życzliwości odwiedziły nas dzieci z pobliskiego Przedszkola „Mądra Sowa”.
Pan Prezes oprowadził całą grupę po poszczególnych pracowniach, w naszym warsztacie, opowiadając o organizacji pracy i przedstawiając prace tworzone na zajęciach przez podopiecznych.
W pracowni plastycznej i pracowni technik różnych dzieci miały okazję obejrzeć piękne własnoręcznie wykonywane kartki Bożonarodzeniowe, obrazy i stroiki świąteczne. Pracowania ceramiczna natomiast zaprezentowała mydelniczki, świąteczne skrzaty i kolorowe kubki.
Pod czujnym okiem Pani Beaty dzieci mogły obejrzeć z bliska sprzęt wykorzystywany do rehabilitacji, a także wykonać ćwiczenia na bieżni i rowerku stacjonarnym.
W pracowni ogrodniczo-bukieciarskiej dzieci mogły przyjrzeć się z bliska żywym ogrodom zamkniętym w szkle, wykonywanym w ramach zajęć przez naszych podopiecznych. W pracowni muzyczno-teatralnej przy akompaniamencie gitary, dzieci wspólnie z uczestnikami pracowni zaśpiewali kolędy. Pracowania gospodarstwa domowego przygotowała dla przedszkolaków słodki poczęstunek.
Serdecznie dziękujemy grupie Elfów z przedszkola Mądra Sowa za odwiedziny i wprowadzenie w nasz dzień dużo uśmiechu i życzliwości!

Karolina Jurga
(z-ca kierownika WTZ )
Jacek Szwed
uczestnik WTZ Konarzew

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.