Konkurs fotograficzny

     W dniu 30 września wzięliśmy udział w rozstrzygnięciu konkursu Fotograficznego organizowanego przez WTZ „Roktar”.

      Tematem tegorocznego konkursu był Świat kwiatów wokół nas w ujęciu osób z niepełnosprawnościami. W konkursie wzięło udział aż 25 zdjęć wykonanych przez osoby z niepełnosprawnościami z wielu placówek. 

       Uroczystość bowiem rozpoczęła się występem utalentowanej wokalistki, której wszyscy z uwagą słuchaliśmy. Bardzo się cieszymy ponieważ podczas tegorocznego rozstrzygnięcia udało nam się zdobyć  kilka interesujących nagród związanych z fotografią. Nagrody na pewno pomogą nam pogłębiać swoje zainteresowania i doświadczenia. W konkursie I miejsce zdobyła Maja, swoją pracą zachwyciła jurorów zdobywając ich uznanie i zachwyt.

II miejsce zajęła również nasza uczestniczka Natalia, ze swoim zdjęciem, któremu nadała tytuł „Czas na kwiaty”, Szymon natomiast otrzymał wyróżnienie. To bardzo duże osiągnięcie jak również wyróżnienie dla nas jako autorów zdjęć. Cieszymy się, że mogliśmy spróbować swoich sił, zamieniając się na moment w profesjonalnych fotografów i przekazać uczestnikom wystawy naturalność, piękno i niesamowitą grę kolorów jaką dostarczają nam kwiaty. Myślę, że udało nam się wydobyć w każdym zdjęciu właśnie to piękno otaczającej nas natury. Wspólny poczęstunek i możliwość obejrzenia niepowtarzalnych zdjęć innych uczestników pozwoliły nam bardzo przyjemnie spędzić wrześniowe przedpołudnie.

                                                                       Piotr Maćkowiak,Maja Mielcarek                                                                        Uczestnicy WTZ „Promyk” w Konarzewie

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.