O fotograficznej pasji Mikołaja

Uczestnicy warsztatów terapii zajęciowej to niejednokrotnie osoby bardzo utalentowane, często posiadające pasje, które realizują w warsztacie i poza nim. Jedną z takich uzdolnionych osób jest Mikołaj, który pasjonuje się fotografią i odnosi sukcesy na tym polu. Przedstawiamy Państwu artykuł jego autorstwa, opisujący, czym zajmuje się Mikołaj i jego ostatnie osiągniecia. 

Nazywam się Mikołaj Lambryczak, jestem uczestnikiem Warsztatów Terapii Zajęciowej PROMYK w Konarzewie. Jedną z moich pasji i zainteresowań jest fotografia. Pasjonuję się w wykonywaniu zdjęć w plenerze. Moją uwagę przyciągają różnorodne rośliny, barwne kwiaty, owady oraz zwierzęta, które spotykam na swojej drodze. Podczas wycieczek staram się mieć przy sobie aparat fotograficzny, żeby móc uchwycić wyjątkowe momenty, piękną naturę, również wszystko to, co wydaje mi się interesujące i godne sfotografowania.
Dzięki zajęciom z fotografioterapii, które prowadzi nasza terapeutka p. Ania Besztak – Mirek doskonalę swoje umiejętności i poznaję triki, dzięki którym mogę uchwycić niepowtarzalne momenty, wykonując interesujące fotografie.
W czerwcu br. miałem przyjemność wziąć udział w konkursie fotograficznym „Czas na Dopiewo”. Zdjęcie, które zrobiłem, symbolicznie ukazuje jak spędzam wolny czas w naszej gminie. Modelem, który pozował mi do konkursowego zdjęcia, był mój kolega Marek. Za naturalne tło posłużyła urokliwa okolica naszego Warsztatu.
Wyniki konkursu bardzo miło mnie zaskoczyły. W kategorii Nagroda Publiczności zdobyłem I miejsce. Natomiast Jury Konkursowe przyznało mi zaszczytne II miejsce. Dziękuję serdecznie szanownemu Jury – pracownikom Referatu Promocji Gminy za docenienie mojej fotografii oraz wszystkim, którzy „zalajkowali” moje zdjęcie.

Mikołaj Lambryczak
uczestnik WTZ w Konarzewie

praca konkursowa Mikołaja

Mikołaj z nagrodami

nagrody otrzymane w konkursie

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.